Tadım Gün Kurusu 6'lı Paket
Tadım Gün Kurusu 6'lı Paket

Tadım Gün Kurusu 6'lı Paket

Marka : Tadım

Güneşte Kurutulmuş Kayısı 140 gr Ürün Özellikleri

Gün kurusu kayısı denince akla lezzet ve Tadım gelir! Ülkemizin en güzel kayısıları güneşin sağlık veren enerjisiyle bir araya geldi, hiçbir katkı olmadan paketlendi! Toplandıktan sonra sadece beze veya toprağa sererek kuruttuğumuz Tadım Güneşte Kurutulmuş Kayısı’yı, en doğal haliyle evinize getiriyoruz. Gün kurusu kayısıyı diyet ve sağlıklı beslenme programlarınızda en doğal tatlı alternatifi olarak kullanabilir, ara öğün ihtiyacınızı karşılayabilir veya çok küçük dokunuşlarla tadına doyulmaz atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz! Gün kurusu kayısıların arasına ekleyeceğiniz bir parça Tadım Ceviz İçi ve üzerine bir tatlı kaşığı kaymakla hazırlayacağınız sürprize hangi misafiriniz hayır diyebilir? Özellikle Ramazan ayının vazgeçilmezleri arasında yer alan kompostoyu, gün kurusu kayısıyla şeker kullanmadan hazırlayarak hem lezzetli hem de hafif bir tatlı seçeneği yaratmanız da mümkün.

 

Güneşte kurutulmuş kayısının faydaları neler?

Güneşte kurutulmuş kayısı yüksek lif içerir. İçeriğindeki yüksek lif bağırsakları düzenler, sindirim sistemini destekler. Ayrıca lif açlık hissini bastırmaya yardımcı olur.

İlave şeker içermez, bu nedenle diyet yapanlar için uygundur. Ayrıca doğal şeker daha dengeli ve uzun süreli enerji sağlar.

 

Güneşte Kurutulmuş Kayısı Besin Değerleri (100 gr için):

Lif : 9,7 Protein: 42,9 Yağ: 0,2 Doymuş Yağ: 0,1 Karbonhidrat: 70,4 Enerji: 305

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR